Yükselen Burç Nedir? – Astroloji

Yükselen burcunuz sizin karakteristik özelliklerinizi ve yeteneklerinizi tanımlar. İçinizdeki Ben’i oluşturulmasında rol alır ve size birey özelliklerinizi kazandırır. Diğer insanlardan farklı olduğumuzu ve toplumun geri kalanından bağımsız, özgür olduğumuzu gösterir.

Bu kaba resim içerisinde ise fiziki görünümümüzün yanı sıra dışa vurum ve tavırlarımız da yer alır. Doğuşumuzdan itibaren nasıl donatıldığımız konusunda bizi fikir sahibi yapar. Ayrıca kendinize güvenmek ve güvenmemek konusunda etkiye sahip olan manevi yönünüzü de bu belirler. Yükselen burcunuz sizi siz yapan astro-fenomendir. Geriye kalan insanlar ise sizi bu fenomenin merceği altından izlemekle kalırlar.

Astroloji içerisinde yer alan Yükselen Burcunuzun en önemli özelliği ise çoğu kişi tarafından aşk ve cinsel potansiyelimiz yönündeki meyillerimizi göstermesidir. Romantik biri misin yoksa sevgi ve aşkı saf bir erotizm yardımıyla mı arıyorsun? Oldukça tutkulu ve kendini her açıdan sevdiğin kişiye adayan biri misin? Sevdiğin kişiyi gözünden bile kıskanıp, sahiplenen biri misin? Veya kendi mutluluğundan ziyade sevdiğin kişinin mutluluğu senin için daha mı önemli? İşte yükselen burcunuz sizlere tam olarak bu soruların yanıtını verecektir.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir