İkizler Burcu Genel Özellikleri – Astroloji

İkizler Burcu Genel Özellikleri

İkizler burcu, bu kadar karmaşık bir yapıya sahip olmayı nasıl başarıyorsunuz? İlginç tavırlarınız sizi siz yapan temel özelliğiniz. Birçoğunuzun iki farklı karakteri var. Ruh halleriniz ve sergilediğiniz davranışlar devamlı değişiklik gösterebiliyor. Farklı ve alakasız birçok konuya yatkınlığı olan ikizler burcu, bu özelliğinden olsa gerek birçok konuya ilgi duyabiliyor. Karmaşık bir karaktere sahip olmasına karşın, diğer konularda oldukça yeteneklidir. İş vb. birçok konuda başarılı insanların ikizler burcundan olma olasılığı var.

İlgisini çekmeyi başarmış bir işin üstesinden rahatlıkla gelebilirler. Pratik çözümlerden hoşlanırlar, bu yönleri hayal güçlerinin genişliğinden kaynaklanıyor olabilir. Kendilerinde veya başka konularda değişiklik yapmaya bayılırlar. Sürekli aynı mekâna gitmek veya ortama girmek bir ikizler burcu insanını sıkacaktır. Bulunduğu ortamda dikkat çekmek istediği takdirde bunu rahatlıkla başarabilir, bu yüzden çevresinde oldukça sevilir.

Olumlu Yanları: Entelektüel bir kişiliğe sahiptir. Her şeyi çabucak kavrayabilir. Mantıklı düşünür, konuşkandır. Yeniliklere açık ve canlı bir yaşamı sever. Aynı anda birkaç işi yürütebilir.

Olumsuz Yanları: Güvenilmezdirler, değişken bir yapıya sahiptirler. İki yüzlü olabilirler, sık sık kararsız kalabilirler. Dedikoduyu server, huysuzluk yapabilirler.

İkizler Burcu Genel Özellikleri

İkizler Erkeği

Eğer sizde bir ikizler burcu erkeğiyseniz, konuşmalarınızla dikkat çekmeyi başarıyorsunuz. Zekânız, güzel ve etkili konuşmanızın sizin bir numaralı dikkat çekme özelliğiniz. Sorunlarla karşılaşmanız halinde pratik çözümler üretebiliyorsunuz. İnsanlar sizi anlamakta zorlanıyor, kararlarınız ve tavırlarınız çok çabuk değişkenlik gösterebiliyor.

Sergilediğiniz çocuksu tavırlarınızla sürekli ilgi beklediğinizi açık ediyorsunuz. Aklınıza bir şey takıldıysa eğer mutlaka onu yapmalısınız değil mi? Kesinlikle özgürlüğünüzden ödün vermez, emir almaktan hoşlanmazsın. Kendini işinin patronu olmak daima sana zevk verir.

İnsanlarla oldukça kolay diyaloglar kurabilir, onlara sözünüzü dinletebilirsiniz. Karşı cinsin ilgisini çekmekte ustasınız, onların gözünden kaçmanız mümkün değil. İşinizle ilgili yeni fikirler üretmekte üstünüze yok. Aniden gelen yeni bir proje fikri size büyük keyif verir. Maddi konularda da değişken kişiliğiniz etkili oluyor gibi. An geliyor bir bakmışsın bonkör bir beyefendi, bazen de oldukça cimri birisi. Fakat bir konuda sabit olmak, idareli olmak konusunda oldukça zayıf olduğunuzu belirtmek isterim. Bir konunun üzerine fazla gidemiyorsunuz, derinlerine inmekte problemler yaşıyorsunuz.

Savurganlık hoşunuza gidiyor, para konusunda pek başarılı sayılmazsınız sanki. Duygusal açıdan bakmak gerekirse pek hassas olduğunuz söylenemez. Mümkün olduğunca işin mantık kısmıyla ilgilenirsiniz. Disiplinli bir ev yaşantısı size göre değil, fakat birisini çok severseniz onunla evlenip bu evliliğin devamını sağlamak için çaba harcamayı da biliyorsunuz.

İkizler Kadını

Eğer bir ikizler burcu kadınıysan, neşeli ve enerjik yapın insanlar tarafından dikkat çekecektir. Hareketli bir kişiliğiniz olsa da aynı zamanda kararsız ve sürekli fikirlerini değiştiren bir insansınız. Pratik zekânız, aklınız ve çekiciliğiniz temel özelliklerinizdir. Fakat insanlar sizi anlamakta çok zorlanıyor. Sürekli bir ruh hali değiştirme içerisindesin.

Hareketli yaşamaya bayılıyorsun, tez canlı olman doğal. Seyahat etmek, yeni mekanlar ve yerler keşfetmek, görmek senin hayatının bir parçası haline gelmiş. Yeni insanlarla tanışmaktan baya baya keyif alıyorsun sen. Farklılıklar senin ilgini çekiyor.

Birden fazla işle uğraşmanız gerekirse eğer, bunun üstesinden rahatlıkla gelebileceğiniz düşünüyorum. Kendine vakit ayırmaya bayılıyorsun, ilgi gösterilmesi hoşuna gidiyor sanki. Bu fazla iyi niyetin başına dert açmasın dikkat et. Burcunun genel özelliklerini yansıtıyorsun, emir almak sana göre değil. Bağımsız yaşamayı seviyorsun kendini işini yapmalısın bence. Hayal kurmayı seviyorsun. İlişkilerinde fazlaca fedakâr olabiliyorsun ve oldukça iyi bir partnersin.

 

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir